Uitslagen Volksloop Ooststellingwerf | ||||
Oosterwolde - Vrijdag 13 juli 2018 | ||||
J9-10, 750M 9-10 JAAR | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Lucas Goedhart | Langedijke | 2:26 | |
2 | Martien Ensing | Wolvega | 2:33 | |
3 | Mark ter Veld | Een-West | 2:34 | |
4 | Jay Langerijs | Schoninghsdorf | 2:40 | |
5 | Thomas Heida | Hoornsterzwaag | 2:46 | |
6 | Sven Baron | Oosterwolde Fr | 2:49 | |
7 | Lars Baron | Oosterwolde Fr | 2:54 | |
8 | Jannick Rinkema | Oosterwolde Fr | 3:01 | |
9 | Dylan van der Wijk | Oosterwolde Fr | 3:01 | |
10 | Dane de Vos | Donkerbroek | 5:18 | |
M9-10, 750M 9-10 JAAR | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Sofie Blok | Roosendaal | 2:36 | |
2 | Dione van der Veen | Oosterwolde Fr | 2:37 | |
3 | Eva-Sofie Elferink | AAC '61 | 2:39 | |
4 | Djurra de Jong | Oldeberkoop | 2:43 | |
5 | Tirza van der Veen | Oosterwolde Fr | 2:47 | |
6 | Kyra Molenaar | Oldeberkoop | 2:55 | |
7 | Lotte Wildeman | Oosterwolde Fr | 2:58 | |
8 | Kalinka Brouwer | Donkerbroek | 3:02 | |
9 | Lisa van Daatselaar | Oosterwolde Fr | 3:08 | |
10 | Eva Sanne Haanstra | Langedijke | 3:09 | |
11 | Amber van der Heide | Langedijke | 3:16 | |
12 | Isa Commelter | Oosterwolde Fr | 3:48 | |
13 | Shae Dijkstra | Oosterwolde Fr | 3:48 | |
G-M, 750M G-LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Milan Bouland | Oosterwolde Fr | 3:15 | |
2 | Durk Pultrum | Oosterwolde Fr | 9:16 | |
3 | Gerrit Miedema | 9:26 | ||
4 | Wietze van der Gaast | 16:40 | ||
G-V, 750M G-LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Sanny Kootstra | Drachten | 4:06 | |
2 | Soemini Elzinga | Oosterwolde Fr | 8:13 | |
3 | Gite Veenstra | Oosterwolde Fr | 9:44 | |
4 | Jan Holtrop | Oosterwolde Fr | 12:46 | |
5 | Corrie Steinfort Versluis | 16:35 | ||
6 | Geertje de Boer | 16:36 | ||
7 | Griet Akkerman | 16:37 | ||
8 | Roelie de Vries | 16:38 | ||
9 | Trudy Wester | 16:39 | ||
10 | Meta Bos | 16:41 | ||
J1112, 1000M 11 T/M 14 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Sven Bouland | Oosterwolde Fr | 3:05 | |
2 | Stef Kingma | LSV Invictus | 3:39 | |
3 | Sil Barendregt | Noordwolde Fr | 3:41 | |
4 | Nick Langerijs | Schoninghsdorf | 3:43 | |
5 | Christiaan Ensing | Wolvega | 4:39 | |
6 | Tristan Zwart | 4:43 | ||
7 | Bareld van der Wijk | LSV Invictus | 6:38 | |
8 | Ryan Zantinga | 7:27 | ||
M1112, 1000M 11 T/M 14 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Irene Groen | LSV Invictus | 3:26 | |
J1314, 1000M 11 T/M 14 | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Maxwell Bayer | Zuidwal | 2:59 | |
2 | Rick Veen | Oosterwolde Fr | 3:02 | |
3 | Daan Graafstra | LSV Invictus | 3:06 | |
4 | Jonas Barendregt | Noordwolde Fr | 4:20 | |
M-18, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Duco Klooster | Impala | 24:18 | 24:17 |
2 | Jeroen van Weperen | LSV Invictus | 24:54 | 24:52 |
3 | Maxwell Bayer | Zuidwal | 26:14 | 26:14 |
4 | Thomas Smeman | LSV Invictus | 27:31 | 27:31 |
5 | Jochem Hiemstra | Assen | 28:07 | 28:02 |
6 | Gijs Wesselo | Oosterwolde Fr | 30:53 | 30:53 |
7 | Sven Bouland | Oosterwolde Fr | 31:10 | 31:01 |
8 | Thijs de Jong | LSV Invictus | 34:01 | 33:54 |
9 | Kevin Hoogeveen | 34:10 | 33:43 | |
10 | Tim de Boer | Oosterwolde Fr | 34:41 | 34:41 |
11 | Ruben Bosma | Friesland | 35:28 | 35:28 |
12 | Nick Nijssen | Oosterwolde Fr | 36:30 | 36:30 |
13 | Mark de Vries | appelscha | 38:18 | 37:51 |
14 | Kevin Zantinga | Oosterwolde Fr | 40:08 | 39:47 |
15 | Nigel Gorter | Makkinga | 53:08 | 53:08 |
16 | Senna Gorter | Makkinga | 1:02:05 | 1:02:05 |
17 | Deyan Vink | Oosterwolde Fr | 1:07:54 | 1:07:54 |
18 | Tim Dekker | 1:10:05 | 1:10:05 | |
19 | Joboc de Vegt | 1:10:05 | 1:10:05 | |
20 | Roan Vink | Oosterwolde Fr | 1:12:49 | 1:12:49 |
21 | Damian de Boer | Appelscha | 1:16:50 | 1:16:50 |
MSEN, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Gerko Floor | LSV Invictus | 22:00 | 22:00 |
2 | Marlo Post | LSV Invictus | 23:03 | 23:02 |
3 | Thom Klein | LSV Invictus | 23:33 | 23:31 |
4 | Jeroen Vochteloo | LSV Invictus | 23:56 | 23:54 |
5 | Stijn Bouma | LSV Invictus | 24:03 | 24:01 |
6 | Menno Hunneman | LSV Invictus | 24:07 | 24:05 |
7 | Mark de Leeuw | Ruinerwold | 24:11 | 24:11 |
8 | Arnout Slijkhuis | Assen | 24:32 | 24:30 |
9 | Martijn Menken | Haule | 25:12 | 25:12 |
10 | Jeroen Schumer | Groningen | 26:13 | 26:09 |
11 | Tim Gorter | Oosterwolde | 26:32 | 26:32 |
12 | Onno Hiemstra | LSV Invictus | 26:34 | 26:32 |
13 | Wouter de Vlugt | Sumar | 26:59 | 26:56 |
14 | Jeroen de Boer | Langedijke | 27:19 | 27:10 |
15 | Yoran Nijenhuis | Oosterwolde Fr | 27:32 | 27:32 |
16 | Joeri Gorter | Oosterwolde Fr | 27:42 | 27:39 |
17 | Frank Driessen | LSV Invictus | 27:47 | 27:47 |
18 | Rémon Oosterloo | Appelscha | 27:50 | 27:46 |
19 | Andres Kleef | Haule | 28:05 | 28:01 |
20 | Erwin Feyen | Oosterwolde Fr | 28:48 | 28:48 |
21 | Jordy van der Sluis | Appelscha | 29:06 | 28:58 |
22 | Rowan-Ewout Dekker | LSV Invictus | 29:11 | 29:11 |
23 | Silvan Gorter | Oosterwolde Fr | 29:45 | 29:40 |
24 | Erwin Warnies | Den Helder | 30:51 | 30:51 |
25 | Carel ten Hoor | Oosterwolde Fr | 31:00 | 30:56 |
26 | Ivar Nijenhuis | Oosterwolde Fr | 31:33 | 31:33 |
27 | Remon Dijkstra | Oosterwolde Fr | 31:39 | 31:31 |
28 | Sibren Hoekstra | Haulerwijk | 31:53 | 31:47 |
29 | Ronald van der Vaart | Haulerwijk | 32:01 | 31:55 |
30 | Ingmar de Jong | Appelscha | 32:03 | 32:03 |
31 | Robert van der Velde | Appelscha | 32:27 | 32:27 |
32 | Jeroen de Kleine | Oosterwolde Fr | 32:37 | 32:28 |
33 | Marcin Damski | Oosterwolde Fr | 33:27 | 33:15 |
34 | Tim Gorter | Oosterwolde Fr | 33:58 | 33:52 |
35 | Mario Jellesma | Oosterwolde Fr | 34:25 | 34:14 |
36 | Wout de Bie | LSV Invictus | 34:39 | 34:33 |
37 | Alex Bos | Oosterwolde Fr | 36:41 | 36:41 |
38 | Maurice Kortenhoeven | Hijken | 36:43 | 36:33 |
39 | Jaap Brandsma | Heerenveen | 36:47 | 36:41 |
40 | Rudmer Andringa | Oosterwolde Fr | 37:42 | 37:42 |
41 | Marijn Baarda | Donkerbroek | 38:26 | 38:26 |
42 | Arno Elmers | Appelscha | 39:01 | 39:01 |
43 | Michael Suk | Appelscha | 39:01 | 38:48 |
44 | Nico Zantinga | Oosterwolde Fr | 40:08 | 39:47 |
45 | Jasper 't Hooft | Meppel | 43:02 | 42:37 |
46 | Vincent Hitari | Haule | 44:43 | 44:19 |
47 | Martijn Kiewiet | Oosterwolde Fr | 53:54 | 53:34 |
48 | David Notenbomer | Donkerbroek | 1:04:46 | 1:04:46 |
49 | Jelle Mulder | Donkerbroek | 1:04:46 | 1:04:46 |
50 | Maarten Vink | Oosterwolde Fr | 1:13:16 | 1:13:16 |
M40, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Mathijs de Vroome | Groningen Atletiek | 21:38 | 21:38 |
2 | Arie de Jong | LSV Invictus | 22:18 | 22:17 |
3 | Jan Venhuizen | Lionitas | 22:36 | 22:36 |
4 | Arjen Eggink | 's-Gravenhage | 23:24 | 23:24 |
5 | Sjirk Dotinga | Friesland | 25:24 | 25:22 |
6 | Henk Sijbrander | 26:44 | 26:44 | |
7 | Jurjen Wijma | LSV Invictus | 27:41 | 27:41 |
8 | Theo Los | Oosterwolde Fr | 28:04 | 28:01 |
9 | Jan Willem van Veen | Steenwijk | 28:23 | 28:21 |
10 | Jenno Moes | Drachten | 29:53 | 29:46 |
11 | André de Vries | LSV Invictus | 29:59 | 29:46 |
12 | Hendrik-Jan Oussoren | Appelscha | 30:18 | 30:03 |
13 | Manfred Munters | Zuidwolde Gn | 30:44 | 30:44 |
14 | Wietze Gorter | Oosterwolde Fr | 30:55 | 30:55 |
15 | Wiebren Hartholt | Een-West | 31:10 | 31:10 |
16 | Arjen Bouland | Oosterwolde Fr | 31:10 | 31:10 |
17 | Frans Hamstra | Makkinga | 31:11 | 30:58 |
18 | Hielke Gorter | Oosterwolde Fr | 31:15 | 31:15 |
19 | Fedde Beijert | Ureterp | 32:03 | 32:03 |
20 | Jeroen de Jong | LSV Invictus | 32:49 | 32:49 |
21 | Pieter Tanja | Oosterwolde Fr | 33:10 | 33:03 |
22 | George Postma | Oosterwolde Fr | 34:33 | 34:33 |
23 | Richard de Boer | Appelscha | 34:38 | 34:38 |
24 | Sytze Veenstra | Donkerbroek | 34:39 | 34:39 |
25 | Marcel Vleer | Ureterp | 35:08 | 35:01 |
26 | Eling Homminga | Loopgroep Astrea | 36:51 | 36:28 |
27 | Henk-Sjoerd Westra | Drachten | 36:52 | 36:52 |
28 | Wiebe Drenth | Oosterwolde Fr | 38:58 | 38:44 |
29 | Jeroen Molewicz | Wijnjewoude | 44:46 | 44:31 |
30 | Anne Graafstra | Appelscha | 46:05 | 45:47 |
31 | Tom Gorter | Makkinga | 53:41 | 53:41 |
M50, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Jappie Doller | Friesland | 23:41 | 23:40 |
2 | Adriaan Huisman | LSV Invictus | 23:51 | 23:50 |
3 | Cor Dhr Ton | LSV Invictus | 24:40 | 24:40 |
4 | Sieds Wiersma | Impala | 25:13 | 25:10 |
5 | Theo Groenendijk | LSV Invictus | 25:28 | 25:28 |
6 | René Wieling | Appelscha | 27:21 | 27:20 |
7 | Koen Oenema | Haulerwijk | 27:37 | 27:37 |
8 | Girbe Zwaagstra | Donkerbroek | 28:00 | 27:58 |
9 | Harm Veenstra | Impala | 29:07 | 29:07 |
10 | Wiebe de Vries | LSV Invictus | 29:12 | 28:59 |
11 | Martin van Riesen | Hoogeveen | 29:24 | 29:21 |
12 | Richard van den Berge | LSV Invictus | 29:25 | 29:13 |
13 | Michaël Panzer | Oosterwolde Fr | 29:29 | 29:29 |
14 | Piet de Jong | Oosterwolde Fr | 29:38 | 29:33 |
15 | Peter Klinge | Oosterwolde Fr | 29:47 | 29:47 |
16 | Willem Havik | Oosterwolde Fr | 29:56 | 29:56 |
17 | Jan Post | Loopgroep Smilde | 30:05 | 29:52 |
18 | Henk ter Schuur | Roden | 32:08 | 32:08 |
19 | Cor Hiemstra | Assen | 32:09 | 32:09 |
20 | Andre Hoekstra | Oosterwolde | 32:54 | 32:54 |
21 | Albert Alberts | Peize | 33:14 | 33:14 |
22 | Cor Bult | LSV Invictus | 33:57 | 33:57 |
23 | Lenze Klein | Loopgroep Smilde | 34:23 | 34:23 |
24 | Geert Jan Bosma | Friesland | 35:29 | 35:29 |
25 | Gerard van der Veen | Oosterwolde Fr | 36:40 | 36:32 |
26 | Eelke Rijpkema | Makkinga | 36:56 | 36:50 |
27 | Hans Menken | Haule | 37:08 | 36:42 |
28 | Johan van der Veen | Oosterwolde Fr | 37:56 | 37:56 |
29 | Hendrik Jan Kleef | Haule | 38:13 | 38:03 |
30 | Daan Woltinge | Appelscha | 38:42 | 38:26 |
31 | Henk Heijink | LSV Invictus | 39:10 | 39:10 |
32 | Evert Dijkstra | Appelscha | 39:21 | 39:21 |
33 | Marten Busstra | Heerenveen | 40:07 | 40:07 |
34 | Wiebe de Jong | Oosterwolde Fr | 46:31 | 46:31 |
35 | Evert Kamminga | 1:02:08 | 1:02:08 | |
36 | Rienk Hoff | 1:02:12 | 1:02:12 | |
37 | Sietse Iedema | 1:02:14 | 1:02:14 | |
38 | Henk van Veen | Oosterwolde Fr | 1:07:54 | 1:07:54 |
39 | Tammo Munting | Oosterwolde Fr | 1:07:55 | 1:07:55 |
40 | Teunis Krol | Oosterwolde Fr | 1:10:44 | 1:10:14 |
41 | Erik Huurman | Haulerwijk | 1:14:35 | 1:14:35 |
42 | Hilbert Stuit | Bovensmilde | 1:14:36 | 1:14:36 |
43 | Jaap Janse | Oosterwolde Fr | 1:15:01 | 1:15:01 |
M60, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Jan Driessen | LSV Invictus | 26:37 | 26:37 |
2 | Lieuwe Dijkstra | LSV Invictus | 32:06 | 32:06 |
3 | Jelle Wijma | LSV Invictus | 32:09 | 32:09 |
4 | Klaas Glas | LSV Invictus | 32:09 | 32:09 |
5 | Jack van Rozen | Oosterwolde Fr | 33:08 | 32:55 |
6 | Taeke van der Wal | LSV Invictus | 34:18 | 33:55 |
7 | Djurre Joh van der Schaaf | Friesland | 37:35 | 37:35 |
8 | Hans van der Vliet | Oosterwolde Fr | 37:36 | 37:26 |
9 | Wietse Wieling | Appelscha | 38:26 | 38:26 |
10 | Lambert Sijbring | Oosterwolde Fr | 39:53 | 39:45 |
11 | Jan Bult | LSV Invictus | 40:17 | 39:56 |
12 | Johan Verhaar | Appelscha | 44:45 | 44:22 |
13 | Arjen Tjalsma | Appelscha | 44:45 | 44:22 |
14 | Henk Sloot | Oosterwolde Fr | 44:47 | 44:25 |
15 | Kees Munting | Oosterwolde Fr | 46:05 | 45:49 |
16 | Dirk Bloemers | LSV Invictus | 46:14 | 45:56 |
17 | Freddy de Vos | LSV Invictus | 53:56 | 53:36 |
18 | Wietse Veld | Oosterwolde Fr | 54:33 | 54:33 |
19 | Robert Moes | Oosterwolde Fr | 1:02:08 | 1:02:08 |
20 | Jan Betten | Oosterwolde Fr | 1:04:13 | 1:03:54 |
21 | Fokkie de Groot | Oosterwolde Fr | 1:07:38 | 1:07:38 |
22 | Ep Mul | Oosterwolde Fr | 1:10:44 | 1:10:44 |
23 | Piet Jonkers | Appelscha | 1:12:49 | 1:12:49 |
24 | Anne Flokstra | Oosterwolde Fr | 1:12:49 | 1:12:49 |
25 | Jan Osinga | Oosterwolde Fr | 1:16:50 | 1:16:50 |
V-18, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Mirthe van Veen | Steenwijk | 27:29 | 27:29 |
2 | Nathalie Muusse | Appelscha | 40:57 | 40:46 |
3 | Nienke Schippers | Donkerbroek | 43:42 | 43:42 |
4 | Trasi De Groot | Appelscha | 44:32 | 44:32 |
5 | Pien Molewicz | Wijnjewoude | 44:45 | 44:31 |
6 | Liset de Boer | Haule | 45:42 | 45:26 |
7 | Suzanne Fokkens | Oosterwolde Fr | 1:05:09 | 1:04:39 |
8 | Channa Vink | Oosterwolde Fr | 1:11:12 | 1:11:12 |
9 | Dewy Jonas | Oosterwolde Fr | 1:15:05 | 1:15:05 |
VSEN, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Jessica Oosterloo | LSV Invictus | 22:20 | 22:20 |
2 | Susan van Weperen | LSV Invictus | 22:30 | 22:30 |
3 | Lisanne Langerijs | De Sperwers | 24:46 | 24:46 |
4 | Rene Schapelhouman | Makkinga | 26:51 | 26:46 |
5 | Erika Broekema | Loopgroep Bedum | 28:00 | 28:00 |
6 | Alienka Huft | LSV Invictus | 29:39 | 29:38 |
7 | Roelien Donker | Langedijke | 29:59 | 29:55 |
8 | Erika Bonder | LSV Invictus | 31:00 | 30:51 |
9 | Gea Boerma | LSV Invictus | 31:16 | 31:02 |
10 | Alinda ten Hoor | LSV Invictus | 31:37 | 31:33 |
11 | Corinne Rijpkema | Makkinga | 31:38 | 31:33 |
12 | Eveline Heeringa | Leeuwarden | 31:40 | 31:34 |
13 | Minke Oenema | Groningen | 32:36 | 32:36 |
14 | Marian Rosema | Oosterwolde Fr | 33:38 | 33:38 |
15 | Henny Hoekstra | Rottevalle | 34:05 | 34:05 |
16 | Kirsten Vos | LSV Invictus | 34:09 | 34:09 |
17 | Tjerkje ten Hoor | Hijken | 34:14 | 34:04 |
18 | Hanneke van Daatselaar | LSV Invictus | 34:18 | 34:06 |
19 | Winanda Dijkstra | Drachten | 34:42 | 34:42 |
20 | Andrea Haanstra | Langedijke | 34:43 | 34:43 |
21 | Danielle Wemer | Oosterwolde Fr | 34:59 | 34:58 |
22 | Martha Klarenbeek | LSV Invictus | 35:14 | 35:06 |
23 | Mariska de Vries | Zuidlaren | 35:43 | 35:33 |
24 | Ryanne Boersma | Oosterwolde Fr | 35:58 | 35:52 |
25 | Lia Kramer | Haule | 36:00 | 36:00 |
26 | Trienke Moes | LSV Invictus | 36:01 | 35:54 |
27 | Mannie van der Velde | Zevenhuizen Gn | 36:06 | 35:52 |
28 | Rianne Steg | Appelscha | 36:26 | 36:26 |
29 | Ivonne Bakker | Smilde | 36:29 | 36:10 |
30 | Esther Smink | Oosterwolde Fr | 36:29 | 36:10 |
31 | Klasien Rijpkema | Makkinga | 36:56 | 36:51 |
32 | Anita Vleer | LSV Invictus | 37:27 | 37:19 |
33 | Lisanne Elmers | Appelscha | 37:49 | 37:40 |
34 | Melanie Helffrich | Makkinga | 37:56 | 37:44 |
35 | Geertruida Moes | Elsloo Fr | 38:03 | 37:51 |
36 | Susan de Haan | Oosterwolde Fr | 38:21 | 38:10 |
37 | Miranda Berghout | Ravenswoud | 38:25 | 38:04 |
38 | Rowina van der Leij | Oosterwolde Fr | 38:38 | 38:29 |
39 | Karlien Hatzmann | Appelscha | 39:01 | 38:51 |
40 | Simone Ritsema | Haulerwijk | 39:30 | 39:23 |
41 | Marijke Bergsma | Appelscha | 39:43 | 39:43 |
42 | Christina van Gelder | Appelscha | 40:00 | 39:48 |
43 | Stienie Pieters | Oosterwolde Fr | 41:04 | 40:49 |
44 | Hester Brouwer | Oosterwolde Fr | 41:04 | 40:49 |
45 | Wietske ter Schuur | Oosterwolde Fr | 41:47 | 41:47 |
46 | Rafaela Bosma | Appelscha | 42:13 | 42:01 |
47 | Alinda Oosterhuis | Oosterwolde Fr | 43:15 | 43:04 |
48 | Anne Laura Douma | Donkerbroek | 43:37 | 43:37 |
49 | Kim Nijstad | Donkerbroek | 43:42 | 43:23 |
50 | Trea ten Brinke | Veenhuizen | 44:27 | 44:14 |
51 | Mariska Menken | Haule | 44:44 | 44:20 |
52 | Kirsten Heijs | Oosterwolde Fr | 44:48 | 44:36 |
53 | Laura Vries | Oosterwolde Fr | 45:03 | 44:57 |
54 | Ilona van Oploo | Oosterwolde Fr | 46:13 | 45:54 |
55 | Liona de Jong | Oosterwolde Fr | 46:19 | 46:19 |
56 | Noor Dussel | Assen | 48:59 | 48:59 |
57 | Petra Drost | Assen | 48:59 | 48:59 |
58 | Bianka van den Berg | Oudeschoot | 49:00 | 49:00 |
59 | Anna Rensink | Oosterwolde Fr | 50:31 | 50:03 |
60 | Natalie Scholtens | Smilde | 50:31 | 50:04 |
61 | Sandra de Witt | Oosterwolde Fr | 53:59 | 53:49 |
62 | MP Wagt-Mesken | Oosterwolde Fr | 54:00 | 53:50 |
63 | Evelien van der Wey | Heerenveen | 56:07 | 55:59 |
64 | Welmoed Brandsma | Heerenveen | 56:07 | 56:07 |
65 | Celia de Jong | Wolvega | 1:00:52 | 1:00:52 |
66 | Jerney Gorter-Ekhart | Makkinga | 1:02:05 | 1:02:05 |
67 | Tamara Lisa Jongsma | Donkerbroek | 1:04:45 | 1:04:45 |
68 | Gesina Rottine | Oosterwolde Fr | 1:05:10 | 1:04:39 |
69 | Andrea Bergsma | Oosterwolde Fr | 1:07:42 | 1:07:42 |
70 | Kirsten de Valk | Oosterwolde Fr | 1:08:15 | 1:08:15 |
71 | Lia Kramer | Haule | 1:08:15 | 1:08:15 |
72 | Jacqueline Veld | Oosterwolde Fr | 1:09:11 | 1:08:42 |
73 | Gorina de Jong | Oosterwolde Fr | 1:09:51 | 1:09:51 |
74 | Roelina de Jong | Oosterwolde Fr | 1:12:45 | 1:12:45 |
75 | Tineke Bergsma | Oosterwolde Fr | 1:12:45 | 1:12:45 |
76 | Monique Vink | Oosterwolde Fr | 1:12:50 | 1:12:50 |
77 | Dinie Veldema | Donkerbroek | 1:14:01 | 1:14:01 |
78 | Monica Pool | Oosterwolde Fr | 1:14:16 | 1:13:44 |
79 | Elske Schurer | Appelscha | 1:14:32 | 1:14:32 |
80 | Mariëlle Schurer | Oosterwolde Fr | 1:14:33 | 1:14:00 |
81 | Rosemarie Macatisbis | Oosterwolde Fr | 1:14:47 | 1:14:47 |
82 | Ellen Feenstra- de Jong | Oosterwolde Fr | 1:18:04 | 1:18:04 |
V40, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Sanne Heidinga | Leeuwarden | 27:23 | 27:21 |
2 | Marije Engels | 's-Gravenhage | 28:28 | 28:25 |
3 | Sandra Mederdorp | Oosterwolde | 29:50 | 29:47 |
4 | Maaike Heidinga | Eppenhuizen | 31:54 | 31:54 |
5 | Carolien Meloni | LSV Invictus | 32:08 | 32:02 |
6 | Joke Schotanus | Donkerbroek | 32:50 | 32:50 |
7 | Jellie Kingma | Appelscha | 32:53 | 32:47 |
8 | Barbra de Jong-Hoogenberg | Appelscha | 34:25 | 34:10 |
9 | Marjolein Kraak | LSV Invictus | 34:34 | 34:23 |
10 | Jenny Bobke | Oosterwolde Fr | 34:59 | 34:59 |
11 | Janine Engels | Oosterwolde Fr | 35:13 | 35:00 |
12 | Marianne Zwerver | Oosterwolde Fr | 36:15 | 36:15 |
13 | Janine Schraa | Oosterwolde Fr | 36:16 | 36:06 |
14 | Anneke Westra | Drachten | 36:51 | 36:51 |
15 | Angelique Kuipers | Ravenswoud | 37:07 | 36:55 |
16 | Silvia van Heugten | Oosterwolde Fr | 37:11 | 36:54 |
17 | Christina Smit | Roden | 37:32 | 37:32 |
18 | Corrie Vlasma de Haas | LSV Invictus | 37:52 | 37:39 |
19 | Monique Helffrich | Makkinga | 37:56 | 37:44 |
20 | Diana Baron | Oosterwolde Fr | 38:07 | 37:54 |
21 | Gretha van der Veen | Oosterwolde Fr | 38:12 | 37:58 |
22 | Roelfina de Vries | Oosterwolde Fr | 38:30 | 38:17 |
23 | Vanessa Zuil | Groningen | 39:14 | 38:57 |
24 | Jeanette Tanja | Oosterwolde Fr | 39:50 | 39:43 |
25 | Abelina Veenstra | Donkerbroek | 41:18 | 41:13 |
26 | Hester Van der Schaaf | Friesland | 41:38 | 41:06 |
27 | Anneke Regnerus | Friesland | 41:49 | 41:25 |
28 | Desire Hindriks | Loopgroep Leeuwarden | 42:23 | 42:06 |
29 | Ietsje De Boer | Surhuisterveen | 43:11 | 43:11 |
30 | Naraysca Cecilia | Drachten | 43:11 | 42:55 |
31 | Hennie van der Veer | Oosterwolde Fr | 44:04 | 43:47 |
32 | Sonja Gildemacher | Wijnjewoude | 44:47 | 44:32 |
33 | Annelies de Boer-van de V | Haule | 47:22 | 47:05 |
34 | Martine Sijtsma | Friesland | 47:47 | 47:32 |
35 | Carla Roetert Steenbruggen | 1:02:09 | 1:02:09 | |
36 | Jeanet Huitema | 1:02:10 | 1:02:10 | |
37 | Patricia Louhenapessy | Oosterwolde Fr | 1:04:13 | 1:03:55 |
38 | Rina Talsma | Oosterwolde Fr | 1:04:22 | 1:04:22 |
39 | Janke Wijma | Oosterwolde Fr | 1:05:08 | 1:04:39 |
40 | Joke van der Lei | Oosterwolde Fr | 1:05:11 | 1:05:11 |
41 | Monique de Boer | Oosterwolde Fr | 1:05:19 | 1:05:00 |
42 | Monique Modder | Oosterwolde Fr | 1:05:19 | 1:05:00 |
43 | Sabine Talsma | Oosterwolde Fr | 1:07:43 | 1:07:43 |
44 | Karin Bakker | Oosterwolde Fr | 1:08:14 | 1:08:14 |
45 | Alice Kramer | Oosterwolde Fr | 1:08:14 | 1:08:14 |
46 | Petra Hoogeveen | Oosterwolde Fr | 1:09:10 | 1:08:43 |
47 | Anita Bul | Appelscha | 1:09:10 | 1:08:42 |
48 | Methilda van der Veen | Oosterwolde Fr | 1:09:10 | 1:08:40 |
49 | Eviete Huurman | Haulerwijk | 1:14:36 | 1:14:09 |
50 | Yvette Pot | LSV Invictus | 1:15:04 | 1:15:04 |
V50, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Joke Nicolai | LSV Invictus | 31:51 | 31:51 |
2 | Johanna Krol | LSV Invictus | 32:36 | 32:31 |
3 | Inge Poortvliet | Donkerbroek | 33:29 | 33:29 |
4 | Johanna Oenema | Haulerwijk | 33:40 | 33:18 |
5 | Gerda Rijlaarsdam | LSV Invictus | 37:58 | 37:35 |
6 | Jacolien Visscher | Oosterwolde Fr | 41:27 | 41:06 |
7 | Karin van Donkelaar | Appelscha | 43:07 | 42:55 |
8 | Hilda Meijerhof | Appingedam | 43:20 | 43:05 |
9 | Ria Tuin | Smilde | 44:45 | 44:45 |
10 | Dorien Mobach | Smilde | 44:45 | 44:24 |
11 | Sietske Bij | Friesland | 45:23 | 45:08 |
12 | Reina de Jong | Oosterwolde Fr | 46:04 | 45:48 |
13 | Jappie Doller | Oosterwolde Fr | 1:01:45 | 1:01:45 |
14 | Petra Werkman | LSV Invictus | 1:01:45 | 1:01:45 |
15 | Bonnie Boek | Oosterwolde Fr | 1:02:07 | 1:02:07 |
16 | Grietje van'Tklooster | Appelscha | 1:02:07 | 1:02:07 |
17 | Trijntje Dassen | 1:02:12 | 1:02:12 | |
18 | Jacqueline ten Hoor | Fochteloo | 1:04:22 | 1:03:53 |
19 | Rineke Pultrum | Oosterwolde Fr | 1:06:09 | 1:06:09 |
20 | Anneke Nieuwenhuizen | Oosterwolde Fr | 1:06:10 | 1:06:10 |
21 | Jannie Moes | Oosterwolde Fr | 1:06:19 | 1:06:19 |
22 | Sieta Vd Meulen | Donkerbroek | 1:06:24 | 1:06:06 |
23 | Petra de Groot | Oosterwolde Fr | 1:07:38 | 1:07:38 |
24 | Lea Krol-Evers | Oosterwolde Fr | 1:08:56 | 1:08:26 |
25 | Anita Evers | Oosterwolde Fr | 1:08:56 | 1:08:27 |
26 | Geesje van Veen | Oosterwolde Fr | 1:11:12 | 1:11:12 |
27 | Cobie vd Molen | Donkerbroek | 1:11:45 | 1:11:14 |
28 | Fenna Flokstra | Oosterwolde Fr | 1:13:15 | 1:13:15 |
29 | Goke van Nijen | Zuidwal | 1:13:55 | 1:13:55 |
30 | Siepie Gorter - Kuiper | Oosterwolde Fr | 1:13:55 | 1:13:24 |
31 | Hennie Duin-Stoker | Oosterwolde Fr | 1:13:55 | 1:13:55 |
32 | Stieneke van de Feer | Donkerbroek | 1:14:01 | 1:14:01 |
33 | Louise Holman | Oosterwolde Fr | 1:14:16 | 1:13:44 |
34 | Ineke Stuit-Huurman | Bovensmilde | 1:14:35 | 1:14:07 |
35 | Fortunata Adalim | Oosterwolde Fr | 1:14:47 | 1:14:47 |
36 | Willie de Jong-Dijkstra | Oosterwolde Fr | 1:18:04 | 1:18:04 |
V60, 4 MIJL LOOP | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
1 | Reina Hes | LSV Invictus | 35:38 | 35:16 |
2 | Ria Oord | Oosterwolde Fr | 37:41 | 37:30 |
3 | Immie van der Wal-Schippers | LSV Invictus | 41:27 | 41:08 |
4 | Mattie de Boer | LSV Invictus | 41:49 | 41:25 |
5 | Rika Hoekstra | LSV Invictus | 44:45 | 44:23 |
6 | Nelleke van Veen | LSV Invictus | 44:46 | 44:24 |
7 | Roelie Mastebroek | Appelscha | 44:46 | 44:25 |
8 | Betz Tjakkes-Paas | LSV Invictus | 46:04 | 45:46 |
9 | Sophia Visser | Oosterwolde Fr | 46:04 | 45:46 |
10 | Elly Melles | LSV Invictus | 46:05 | 45:45 |
11 | Lucie Betten | Oosterwolde Fr | 1:04:13 | 1:03:54 |
12 | Sannie Meijerhof | Donkerbroek | 1:06:33 | 1:06:14 |
13 | Wibke Munting - van Dijk | Oosterwolde Fr | 1:07:55 | 1:07:55 |
14 | Blijke Schuring | Oosterwolde Fr | 1:09:50 | 1:09:50 |
15 | Wippie de Jong | Oosterwolde Fr | 1:09:51 | 1:09:51 |
16 | Aafke Meyerhof | Oosterwolde | 1:10:05 | 1:10:05 |
17 | Coba Wolters | Appelscha | 1:11:28 | 1:11:02 |
18 | Alie Fledderus | Elsloo Fr | 1:11:28 | 1:11:03 |
19 | Joke Brouwer | Oosterwolde Fr | 1:11:45 | 1:11:14 |
20 | Dineke Jonkers | Appelscha | 1:13:16 | 1:13:16 |
21 | Christa Schurer | Oosterwolde Fr | 1:14:33 | 1:14:33 |
22 | Margje Veenstra | Oosterwolde Fr | 1:15:06 | 1:15:06 |
23 | Lyda Osinga | Oosterwolde Fr | 1:16:51 | 1:16:51 |
24 | Janny Nijland-Muder | Appelscha | 1:16:51 | 1:16:51 |
25 | Pietsje Dijkstra | Surhuisterveen | 1:18:04 | 1:18:04 |
J-6, 750M T/M 6 JAAR | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Damian Langerijs | Schoninghsdorf | 3:21 | |
2 | Mark Hoekstra | Appelscha | 3:24 | |
3 | Max Simons | Oosterwolde Fr | 3:26 | |
4 | Jasper Braaksma | Oosterwolde Fr | 3:56 | |
5 | Lucas Martens | Oosterwolde Fr | 4:06 | |
6 | Sylvan Dijkstra | Oosterwolde Fr | 4:07 | |
7 | Rowin Molenaar | Oldeberkoop | 4:07 | |
8 | Hessels Koopmans | Oosterwolde Fr | 4:24 | |
9 | Loris de Jong | Oosterwolde Fr | 4:31 | |
10 | Thijs Scholtens Ausma | Fochteloo | 4:36 | |
M-6, 750M T/M 6 JAAR | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Amber Soet | Langedijke | 3:30 | |
2 | Lisa Jasmijn Haanstra | Langedijke | 3:31 | |
3 | Ylana Vleer | Oldeberkoop | 3:37 | |
4 | Noa de Jong | Oosterwolde Fr | 3:49 | |
5 | Bo Wildeman | Oosterwolde Fr | 4:00 | |
6 | Renske Goedhart | Langedijke | 4:16 | |
7 | Rosalie de Haan | Oosterwolde Fr | 4:20 | |
8 | Kellycia Djabba | LSV Invictus | 4:24 | |
9 | Quincy Steg | Appelscha | 4:27 | |
10 | Jennifer Langerijs | Schoninghsdorf | 4:43 | |
11 | Mare Los | Oosterwolde Fr | 5:35 | |
J7-8, 750M 7-8 JAAR | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Koen van Daatselaar | Oosterwolde Fr | 2:58 | |
2 | Shane Langerijs | Schoninghsdorf | 3:13 | |
3 | Mano Molenaar | Oldeberkoop | 3:24 | |
4 | Déano Zwart | 3:25 | ||
5 | Brandon Langerijs | Schoninghsdorf | 3:29 | |
6 | René van de Belt | Oosterwolde Fr | 3:33 | |
M7-8, 750M 7-8 JAAR | ||||
Plts | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
1 | Julissa Veenstra | LSV Invictus | 2:47 | |
2 | Esmée Soet | Langedijke | 2:56 | |
3 | Sarah Klein | Oosterwolde Fr | 2:57 | |
4 | Chantal Beets | Oosterwolde Fr | 3:05 | |
5 | Emma Klein | Oosterwolde Fr | 3:12 | |
6 | Isa de Jong | Oosterwolde Fr | 3:12 | |
7 | Jente van der Heide | Langedijke | 3:18 | |
8 | Carmen Haisma | Oosterwolde Fr | 3:21 | |
9 | Naomi Schouwenaar | Drachten | 3:26 | |
10 | Linsey Schouwenaar | Drachten | 3:26 | |
11 | Tess Fokkens | Oosterwolde Fr | 3:31 | |
12 | Fenna Vleer | Oldeberkoop | 3:44 | |
13 | Liphania de Jongh | Oosterwolde Fr | 3:45 | |
14 | Lieke Wemer | LSV Invictus | 8:11 |
Geschreven: maandag 02 September 2019
Laatst bijgewerkt: dinsdag 31 March 2020
Gepubliceerd: maandag 02 September 2019