Volksloop Appelscha – Oosterwolde - Vrijdag 8 juli 2022 | ||||
J-6, | 600M T/M 6 JAAR | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | -------- |
1 | Nathan de Boer | Appelscha | 03:05:00 | 03:05:00 |
2 | Tije Teppema | Ravenswoud | 03:47:00 | 03:47:00 |
3 | Thijs Eijsbertse | Appelscha | 03:56:00 | 03:56:00 |
4 | Pelle Veenstra | Makkinga | 03:59:00 | 03:59:00 |
5 | Koen Drent | Appelscha | 05:57:00 | 05:56:00 |
M-6, | 600M T/M 6 JAAR | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | -------- |
1 | Fenna Sofie Veenstra | Makkinga | 03:10:00 | 03:10:00 |
2 | Norah Müller | Oosterwolde Fr | 03:10:00 | 03:10:00 |
3 | Naomi Wallet | Assen | 03:22:00 | 03:22:00 |
4 | Vera Bakema | Sappemeer | 03:50:00 | 03:50:00 |
5 | Sunniva Koopman | Haulerwijk | 03:53:00 | 03:53:00 |
6 | Kaiyen aan het Rot | Oosterwolde Fr | 04:00:00 | 04:00:00 |
7 | Eva Rozenberg | Oosterwolde Fr | 06:09:00 | 06:09:00 |
G-M, | 600M 11 T/M 12 JAAR | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | -------- |
1 | Sanny Kootstra | Drachtstercompagnie | 03:31:00 | 03:30:00 |
J111 | 2, 600M 11 T/M 12 JAAR | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | -------- |
1 | Wessel Stevens | Appelscha | 02:28:00 | 02:27:00 |
2 | Déano Zwart | AAC '61 | 02:49:00 | 02:48:00 |
M111 | 2, 600M 11 T/M 12 JAAR | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | -------- |
1 | Julissa Veenstra | Oosterwolde Fr | 02:11:00 | 02:11:00 |
2 | Chantal Beets | Oosterwolde Fr | 03:02:00 | 03:02:00 |
MSEN | , 4 MIJL LOOP | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | |
1 | Erwin de Vries | Lionitas | 21:09:00 | |
2 | Thys de Jong | Lionitas | 21:16:00 | |
3 | Siebert | Friesland | 23:14:00 | |
4 | Roland Vos | Assen | 23:31:00 | |
5 | Remco de Valk | Friesland | 23:48:00 | |
6 | Sicco Koopmans | Tolbert | 24:21:00 | |
7 | Jeroen Vochteloo | LSV Invictus | 24:33:00 | |
8 | Clemens Groche | Darmstadt | 24:55:00 | |
9 | Hielke Jonker | LSV Invictus | 25:54:00 | |
10 | Joeri Gorter | Oosterwolde Fr | 26:41:00 | |
11 | Wout de Bie | Oosterwolde Fr | 26:53:00 | |
12 | Joost van Sleen | Assen | 28:01:00 | |
13 | Ronald van der Vaart | Haulerwijk | 28:04:00 | |
14 | Niels Fennema | Kollum | 28:14:00 | |
15 | Hette Zwaga | Makkinga | 28:36:00 | |
16 | Tim Gorter | Oosterwolde Fr | 28:43:00 | |
17 | Carel ten Hoor | Oosterwolde Fr | 29:50:00 | |
18 | Nicky Boltjes | Winschoten | 29:56:00 | |
19 | Rowan-Ewout Dekker | LSV Invictus | 30:14:00 | |
20 | Mark ter Veld | Een-West | 30:14:00 | |
21 | Ingmar de Jong | Appelscha | 30:23:00 | |
22 | Frank Driessen | Groningen | 30:30:00 | |
23 | Remon Dijkstra | Oosterwolde Fr | 30:34:00 | |
24 | Onno Hiemstra | LSV Invictus | 30:55:00 | |
25 | Jelmer Tolman | Oosterwolde Fr | 31:35:00 | |
26 | Leslie Wieland | Groningen | 31:36:00 | |
27 | Sven Baron | Oosterwolde Fr | 31:59:00 | |
28 | Jeroen van der Linden | Appelscha | 32:19:00 | |
29 | Sverre Hendrik Los | Oosterwolde Fr | 32:40:00 | |
30 | Silvan Gorter | Oosterwolde Fr | 33:16:00 | |
31 | Jos van Riesen | Oosterwolde Fr | 33:17:00 | |
32 | Sytze Westerveen | Appelscha | 33:25:00 | |
33 | Erwin van Luik | Steenwijk | 34:03:00 | |
34 | Lars Baron | Oosterwolde Fr | 35:19:00 | |
35 | Sietse Jonker | Jubbega | 35:20:00 | |
36 | Robert-Jan Alberts | Assen | 35:24:00 | |
37 | Rudmer Andringa | Assen | 36:01:00 | |
38 | Deelnmr 404 | 40:03:00 | ||
39 | Ryan Zantinga | Oosterwolde Fr | 43:28:00 | |
40 | Kevin Zantinga | Oosterwolde Fr | 43:29:00 | |
41 | Gosse Trul | Appelscha | 43:29:00 | |
42 | Thom van Esch | Oosterwolde Fr | 49:11:00 | |
43 | Patrick Vliegen | Oosterwolde Fr | 49:41:00 | |
M40, | 4 MIJL LOOP | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | |
1 | Gerko Floor | LSV Invictus | 22:17:00 | |
2 | Martijn Schakelaar | BB lopers | 23:54:00 | |
3 | Karlo Knipmeijer | ACO Van Elderen | 24:15:00 | |
4 | Binne de Haan | Groningen | 24:27:00 | |
5 | Roland van Loon | Atletiek Oirschot | 24:39:00 | |
6 | Willem Koning | AAC '61 | 25:34:00 | |
7 | Jan Willem van Veen | Steenwijk | 26:46:00 | |
8 | Patrick Wallet | Assen | 27:14:00 | |
9 | Arnout Slijkhuis | Assen | 27:15:00 | |
10 | Henk Popken | LSV Invictus | 30:34:00 | |
11 | Frank Goedhart | Langedijke | 33:04:00 | |
12 | Jeroen de Jong | LSV Invictus | 35:46:00 | |
13 | Jeroen Baron | Oosterwolde Fr | 39:21:00 | |
M50, | 4 MIJL LOOP | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | |
1 | Bennie Thunker | Isala '96 | 23:36:00 | |
2 | Klaas Brouwer | SV Veendam | 24:47:00 | |
3 | Adriaan Huisman | LSV Invictus | 26:01:00 | |
4 | Sieds Wiersma | Impala | 26:24:00 | |
5 | Klaas van Heeringen | Lionitas | 28:02:00 | |
6 | Jan Driessen | Oosterwolde Fr | 29:03:00 | |
7 | André de Vries | LSV Invictus | 29:07:00 | |
8 | Syb van der Ploeg | Friesland | 29:08:00 | |
9 | Siem Hiemstra | LSV Invictus | 29:34:00 | |
10 | Wiebe de Vries | LSV Invictus | 30:21:00 | |
11 | Ids Bouma | LSV Invictus | 30:35:00 | |
12 | Paul de Vries | Beilen | 31:13:00 | |
13 | Richard van den Berge | LSV Invictus | 31:19:00 | |
14 | Jan Post | Loopgroep Smilde | 31:20:00 | |
15 | Kobus Jonker | LSV Invictus | 31:28:00 | |
16 | Karel Wilms | LSV Invictus | 31:40:00 | |
17 | Richard Müller | Oosterwolde Fr | 32:05:00 | |
18 | Haije de Vries | Drachten | 32:59:00 | |
19 | Bart van Vliet | avVN | 33:58:00 | |
20 | Henk de Jager | Appelscha | 34:02:00 | |
21 | Thony van der Veen | Loopclub Burgum | 34:30:00 | |
22 | Wiebe Drenth | Oosterwolde Fr | 35:21:00 | |
23 | Taeke van der Wal | LSV Invictus | 35:58:00 | |
24 | Daan Woltinge | Appelscha | 38:32:00 | |
25 | Klaas Glas | LSV Invictus | 39:35:00 | |
26 | Jan Pultrum | LSV Invictus | 41:40:00 | |
27 | Gerard Keizer | Appelscha | 45:16:00 | |
28 | Lambert Sijbring | Oosterwolde Fr | 45:25:00 | |
29 | Evert Dijkstra | Appelscha | 48:34:00 | |
30 | Klaas Duker | Oosterwolde Fr | 01:07:25 | |
VSEN | , 4 MIJL LOOP | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | |
1 | Jessica Oosterloo | LSV Invictus | 23:42:00 | |
2 | Mirthe van Veen | Amsterdam | 26:47:00 | |
3 | Alinda ten Hoor | Hijken | 32:08:00 | |
4 | Anouk de Vegt | Oosterwolde Fr | 33:29:00 | |
5 | Minke Oenema | De Baddedravers | 33:53:00 | |
6 | Roelien Donker | Langedijke | 35:25:00 | |
7 | Esmée Soet | Langedijke | 35:25:00 | |
8 | Dorien Neutel | Oosterwolde Fr | 39:40:00 | |
9 | Gepke Veenstra | Hoornsterzwaag | 42:07:00 | |
10 | Laura Ypenga | Oosterwolde Fr | 43:56:00 | |
11 | Lisanne Vredeveld | Assen | 49:11:00 | |
12 | Andina Blomsma | Oosterwolde Fr | 49:37:00 | |
V40, | 4 MIJL LOOP | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | |
1 | Marieke Lokhorst | Annen | 26:59:00 | |
2 | Alienka Huft | LSV Invictus | 28:48:00 | |
3 | Anja van Vliet | avVN | 30:31:00 | |
4 | Engelien Ezendam | LSV Invictus | 30:39:00 | |
5 | Sandra Stevens | LSV Invictus | 32:15:00 | |
6 | Erika Bonder | LSV Invictus | 32:25:00 | |
7 | Christina Smit | Groningen Atletiek | 33:11:00 | |
8 | Johanna Krol | LSV Invictus | 33:53:00 | |
9 | Janneke Nienhuis | Assen | 34:21:00 | |
10 | Calle Dijkstra | Appelscha | 35:08:00 | |
11 | Marianne Zwerver | Oosterwolde Fr | 35:46:00 | |
12 | Lenie Wilms | LSV Invictus | 35:48:00 | |
13 | Naraysca Cecilia | Drachten | 35:57:00 | |
14 | Hilda Brandsma | LSV Invictus | 36:34:00 | |
15 | Carolien Meloni | LSV Invictus | 36:36:00 | |
16 | Joke Nicolai | LSV Invictus | 37:40:00 | |
17 | Anita Vleer | LSV Invictus | 39:02:00 | |
18 | Petra Boonstra | Oosterwolde Fr | 39:30:00 | |
19 | Fetsje Jonker-Westerhuis | Jubbega | 39:30:00 | |
20 | Maria van den Broek | Beilen | 39:46:00 | |
21 | Wietske Hosper | Marsum | 39:55:00 | |
22 | Tineke Douma | Dokkum | 40:03:00 | |
23 | Gerda Rijlaarsdam | LSV Invictus | 40:08:00 | |
24 | Tracy van der Ploeg | Friesland | 41:15:00 | |
25 | Reina Hes | LSV Invictus | 41:15:00 | |
26 | Mieke Wierenga | Oosterwolde Fr | 43:25:00 | |
27 | Willemien Wichink Kruit | Veenhuizen | 43:43:00 | |
28 | Getsje Postma | Hoornsterzwaag | 44:35:00 | |
29 | Alice Duker | Oosterwolde Fr | 01:07:26 | |
30 | Sieta vd Meulen Donkerbro | Donkerbroek | 01:13:29 | |
31 | Sannie Meijerhof | Donkerbroek | 01:13:29 | |
WAND | V, 4 MIJL LOOP | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | |
1 | Jolien Hazeveld | Donkerbroek | 01:01:27 | |
2 | Alberta Hazeveld | Donkerbroek | 01:01:31 | |
3 | Jacqueline ten Hoor | Fochteloo | 01:03:03 | |
4 | Monique Vink-van Veen | Oosterwolde Fr | 01:04:13 | |
5 | Anita Bul | Appelscha | 01:07:19 | |
6 | Jacquelien Haisma | Oosterwolde Fr | 01:07:19 | |
7 | Margriet Dijkstra | Appelscha | 01:07:27 | |
8 | Helen Woltinge | Appelscha | 01:07:27 | |
9 | Renske Bult | Norg | 01:09:08 | |
10 | Dinie Veldema | Donkerbroek | 01:09:50 | |
11 | Paulina Veensma | Oosterwolde Fr | 01:09:50 | |
12 | Aafje Westerhof | Oosterwolde Fr | 01:10:50 | |
13 | Joke Brouwer | Oosterwolde Fr | 01:10:50 | |
14 | Grietje Smit | LSV Invictus | 01:14:48 | |
15 | Immie van der Wal | LSV Invictus | 01:14:48 | |
16 | Marjan Drenth | Assen | 01:15:26 | |
17 | Mathilde Drenth | Oosterwolde Fr | 01:15:26 | |
18 | Carla Oosterhuis | Oosterwolde Fr | 01:15:55 | |
19 | Sabine Braaksma | Oosterwolde Fr | 01:15:55 | |
20 | Willie De Jong Dijkstra | Oosterwolde Fr | 01:19:58 | |
WAND | M, 4 MIJL LOOP | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Tijd | |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | |
1 | Piet van der Heide | Oosterwolde Fr | 57:55:00 | |
2 | Douwe Hofma | Roden | 01:03:27 | |
3 | Henk van Veen | Oosterwolde Fr | 01:04:12 | |
4 | Cor Bult | Oosterwolde Fr | 01:09:08 | |
5 | Jan Kooiker | Appelscha | 01:14:49 | |
6 | Jasper Braaksma | Oosterwolde Fr | 01:15:13 | |
7 | Yme Braaksma | Oosterwolde Fr | 01:15:58 | |
J7-8 | , 600M 7-8 JAAR | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | -------- |
1 | Sylvan Dijkstra | Oosterwolde Fr | 02:29:00 | 02:29:00 |
2 | Jason Wallet | Assen | 02:42:00 | 02:42:00 |
3 | Seb Meijer | Oosterwolde Fr | 02:43:00 | 02:43:00 |
4 | Bowe Drent | LSV Invictus | 02:54:00 | 02:54:00 |
5 | Senn Jayden Bijzitter | Oosterwolde Fr | 02:55:00 | 02:54:00 |
6 | Shaylen aan het Rot | Oosterwolde Fr | 02:57:00 | 02:57:00 |
M7-8 | , 600M 7-8 JAAR | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | -------- |
1 | Jasmijn Hollander | Oosterwolde Fr | 02:49:00 | 02:49:00 |
2 | Juella Veenstra | Oosterwolde Fr | 02:59:00 | 02:59:00 |
3 | Julia Wijma | Oosterwolde Fr | 03:00:00 | 03:00:00 |
4 | Femke Hazeveld | Donkerbroek | 03:12:00 | 03:11:00 |
5 | Emily Tolman | Oosterwolde Fr | 03:17:00 | 03:17:00 |
J9-1 | 0, 600M 9-10 JAAR | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | -------- |
1 | Robin van Houten | Impala | 02:23:00 | 02:23:00 |
2 | Hidde Teppema | Ravenswoud | 02:28:00 | 02:28:00 |
3 | Thijn Wijma | Oosterwolde Fr | 02:33:00 | 02:33:00 |
M9-1 | 0, 600M 9-10 JAAR | |||
Plaa | Naam | Woonplaats/Vereniging | Bruto | Netto |
---- | ------------------------- | ------------------------- | -------- | -------- |
1 | Jolien Hazeveld | Donkerbroek | 02:29:00 | 02:29:00 |
2 | Amber Soet | Langedijke | 02:29:00 | 02:29:00 |
3 | Lisa Haanstra | Langedijke | 02:34:00 | 02:34:00 |
4 | Sarah Wallet | Assen | 02:59:00 | 02:59:00 |
5 | Renske Goedhart | Langedijke | 03:22:00 | 03:22:00 |
Geschreven: maandag 11 July 2022
Laatst bijgewerkt: maandag 11 July 2022
Gepubliceerd: maandag 11 July 2022